Doprava a platba

K balíkové přepravě zboží využíváme dopravce PPL. K paletové přepravě využíváme dopravce Toptrans, DHL a vlastní vozy. Za zboží je možné zaplatit bankovní převodem, na dobírku a platební kartou přes platební bránu Comgate.

Zboží skladem odesíláme běžně do 24 hodin od uskutečnění objednávky při platbě kartou a na dobírku (v pracovní dny), či do 24 hodin od připsání platby na účet v případě platby převodem (v pracovní dny). Doručení obvykle během 3 pracovních dnů (max. 5 pracovních dnů v závislosti na vytíženosti přepravní společnosti).

 

Doprava


Balíková přeprava - doručení na adresu
Cena dopravy = 128 - 280 Kč
Dobírka = 30 KčPaletová přeprava - doručení na adresu
Cena dopravy = 780 - 1 680 Kč
Dobírka = 30 Kč

 

Platba

Dobírka

Za zboží platíte až při jeho převzetí, a to v hotovosti přímo dopravci, který vám zásilku doručí (PPL přijímá i platby kartou, TOPTRANS pouze hotovost).


Převodem

Za zboží zaplatíte předem bankovním převodem a po obdržení peněz na náš účet dochází k jeho okamžité expedici. Potvrzení o přijetí platby dostanete na váš email.


Online prostřednictvím platební brány

Za zboží zaplatíte předem (platební kartou nebo bankovním předvodem) a po obdržení peněz na náš GoPay účet dochází k jeho okamžité expedici. Potvrzení o přijetí platby dostanete na váš email.

V případě potíží s platební bránou se obraťte na podporu na čísle +420 387 685 123 nebo na email podpora@gopay.cz.