3D Vnější roh H2O-STOP - Rozměr: 110 x 110 x 110 mm

Varianta neexistuje

170 Kč
ks
(0 ks na skladě)

3D Vnější roh H2O-STOP pod dlažbu slouží k ochraně rohů před pronikáním vody v koupelnách a dalších prostorech s vysokou vlhkostí. Více

Výrobce: CovernitKód produktu: VNEROH Hmotnost: 0.2 kgDoprava a platba

3D Vnější roh H2O-STOP je vyroben ze speciálně vytvarovaného elastomeru s oboustranně nanesenou tenkou vrstvou plsti. Díky větší krycí ploše poskytuje maximální ochranu rohů před pronikáním vody a k vodotěsnému napojení těsnicího pásu, což výrazně usnadňuje a urychluje práci. Díky použitým materiálům vyniká vysokou pružností, odolností vůči širokému rozpětí teplot a dlouhou životností. Také jej lze využít k utěsnení trhlin, navíc vykazuje vysoký difúzní odpor vůči radonu.

 

Pro úplnou hydroizolaci koupelen včetně rizikových míst, jakými jsou rohy či prostupy se skvěle hodí hydroizolační membrána H2O-STOP a její doplňky. Těsnicí pás slouží k vytvoření vodotěsného spojení spár i jednotlivých membrán. K utěsnění rohů se používají speciálně tvarované vnitřní a vnější díly, 3D varianty vnitřních i vnějších poté nabízejí ještě větší ochranu. Pro zabezbečení vodotěsnosti prostupů se poté používají samolepicí prostupy.

 

Přednosti 3D Vnějšího rohu H2O-STOP

  • maximální ochrana rohů
  • vysoká pružnost
  • spolehlivé utěsnění
  • vysoký difuzní odpor vůči radonu
  • vysoká teplotní odolnsot
  • dlouhá životnost

 

Instalace Vnějšího rohu

Povrch musí být zbaven nečistot a nesoudržných částic, pro zajištění vysoké soudržnosti je vhodné suché a savé podklady napenetrovat. Vlastní roh se pokládá do lepidla či hydroizolačního nátěru. Pro zvýšenou soudržnost je vhodné nanést lepidlo i na samotný roh. Posledním krokem je přetření celé plochy pásu a jeho okolí.

 

3D Vnější roh H2O-STOP
Materiál elastomer, plsť  
Rozměr 110 x 110 x 110 mm
Tloušťka 0,5 mm
Vodotěsnost 1,5 bar
Pevnost v tahu 7 MPa
Prodloužení při přetržení 70 - 80 %
Teplotní odolnost - 35 až 80 °C

Příslušenství5

Příslušenství5

Alternativní produkty1