Betonový žlab C250 s litinovou mříží

-1%
Varianta neexistuje

Původní cena 2 343 Kč. Ušetříte 1% (23 Kč) 2 320 Kč
ks

Betonový žlab C250 s litinovou mříží je vyroben z betonu třídy C35/45, určen pro odvod vody a je kompatibilní s betonovou vpustí C250. Jeho materiál zajišťuje odolnost proti působení atmosférických činidel. Více

Výrobce: CovernitKód produktu: 9188 Doprava a platba

Betonový žlab C250 s litinovou mříží je vyroben z betonu třídy C35/45, určen pro odvod vody a je kompatibilní s betonovou vpustí C250. Jeho materiál zajišťuje odolnost proti působení atmosférických činidel a disponuje vysokou mechanickou odolností. Součástí žlabu je odtoková mřížka vyrobena z litiny, jejíž rošty jsou vysoce odolné proti nepříznivým klimatickým podmínkám. Celý betonový žlab disponuje únosností 25 tun a je ideální k odvodnění zpevněných ploch u rodinných domů, vjezdů do garáží, vjezdů na parkoviště pro osobní i nákladní vozidla, podnikových nádvoří, výrobních hal atd. Jeho dokonale hladký povrch zajišťuje výborné odtokové parametry.

 

Žlab je dostupný v jedné variantě, jejíž rozměry jsou popsané u variant, kdy její název představuje výšku žlabu. Podrobné rozměry jsou dostupné v tabulce níže, na schématech mezi fotkami produktu a u variant, kde jsou uváděné ve formátu (d x š x v). K dispozici jsou také koncovky žlabu, a to se zachováním odtoku i bez.

 

Přednosti Betonového žlabu C250 s litinovou mříží

  • odvod vody především v exteriéru
  • odolné proti působení atmosférických vlivů
  • dokonale hladký povrch pro výborný odtok vody
  • vysoká mechanická odolnost
  • snadné napojení na vpustě
  • součástí odtoková mřížka
  • únosnost 25 tun

 

Betonový žlab C250 s litinovou mříží
Materiál beton třídy C35/45 s litinovou mříží
Únosnost

25 tun

Délka 1000 mm
Šířka 145 mm

Výška

160 mm

Příslušenství3

Příslušenství3

Alternativní produkty2