Designový obkladový panel Dub přírodní

Varianta neexistuje

1 547 Kč
ks

Designový obkladový panel Dub přírodní složený z lamel z MDF obalených papírovou fólií v daném dekoru, které jsou připevněné na polotvrdém filcu, elegantně obohacuje váš interiér. Více

Výrobce: CovernitKód produktu: 11332 Doprava a platba

Designový obkladový panel Dub přírodní od značky Covernit je velice moderní doplněk tvořený lamelami z MDF (dřevovláknité desky) obalenými papírovou folií v určitém dekoru, který přináší do vašeho interiéru eleganci, nadčasový design, styl a útulnou atmosféru. Díky polotvrdému filcu, na který je panel připevněn, jej lze v případě potřeby snadno zahnout a použít i pro částečné tlumení hluku. S tímto neobyčejným dekorativním panelem obohatíte jak vaši domácnost, tak i pracovní prostor, ať už je to v kanceláři, obchodě, přednáškovém sále, konferenční místnosti nebo v hotelu. Výhodou takového panelu je navíc jeho rychlá a snadná instalace.

 

Přednosti Designového obkladového panelu

  • moderní, elegantní design
  • imitace dřeva
  • možnost lehkého ohnutí
  • částečné tlumení hluku
  • široké využití
  • snadná a rychlá instalace
  • kvalitní materiál

 

 

Montáž Designového obkladového panelu

Designový panel slouží k instalaci na svislé stěny v interiéru. Instalaci je možné provést pomocí lepení, a to buď lepidlem na bázi MS polymeru nebo polyuretanu (např. lepidlo Mamut). V některých případech lze panely instalovat i na stropy interiérů. V takových případech je nutné dbát zvýšené pozornosti a vždy k připevnění použít vruty min. o průměru 5 mm a délce 50 mm. Designové panely se připevňují v místech samotného filcu, nikoliv do lišty! Hmoždinky a délky vrutů je potřeba uzpůsobit stavební skladbě stropu (OSB, beton nebo sádrokarton). Nástěnné panely se ošetřují běžnými úklidovými prostředky za sucha (např. prachovkou, vysavačem). Nesmí se používat žádné chemické přípravky.

 

Designový obkladový panel Dub přírodní
Materiál  MDF
Tloušťka 20 mm
Šířka 420 mm
Délka 2600 mm
Dekor dub přírodní     

 

Alternativní produkty1