Dřevěný vyvýšený záhon Natur - Rozměr: 75 x 150 x 20 cm

Varianta neexistuje
75 x 150 x 20 cm

870 Kč
ks
(0 ks na skladě)

Dřevěný vyvýšený záhon Natur z hoblovaného dřeva chrání rostliny před mrazem a škůdci. Díky pantům v rozích je možné skládat záhony na sebe až do požadované výšky. Více

Výrobce: CovernitKód produktu: 200000646 Hmotnost: 7 kgDoprava a platba

Dřevěný vyvýšený záhon Natur tvořený rámy z hoblovaného dřeva je ideální pomocník obzvlášť pro místa s neúrodnou půdou. Chrání rostliny před některými škůdci, například krtky či slimáky, a díky rychlejšímu ohřívání půdy v záhonu a menší náchylnosti k jejímu promrzání jsou rostliny chráněny i před pozemními mrazyUnikátní je také rozměr záhonu, který není jinde v nabídce. Jedná se také o velice estetický doplněk pro každou zahradu a to především díky přírodnímu vzhledu dřeva.

 

Výborná stabilita záhonu je zajištěna trny, které se vrážejí do země. Je také v rozích osazen panty, které do sebe přesně zapadají a umožňují tak skládání záhonů na sebe. Při takovém postupu je však vhodné vytvořit mezi jednotlivými patry falešné dno z OSB desky pro úsporu hlíny. Je také žádoucí použít do záhonu nopovou fólii, která zabrání přemokření a hnilobě dřeva a prodlouží tak životnost záhonu.

 

Přednosti Dřevěného vyvýšeného záhonu Natur

  • ochrana rostlin před škůdci
  • poskytuje ideální podmínky k pěstování
  • možnost skládání záhonů
  • hezká estetika
  • vysoce stabilní
  • unikátní rozměr

 

Dřevěný vyvýšený záhon Natur
Materiál hoblované jehličnaté dřevo
Rozměr                              150 x 75 cm
Výška 20 cm