Lakovaný okapový kotlík SQUARE 120 mm

-7%
Varianta neexistuje

Původní cena 1 179 Kč. Ušetříte 7% (83 Kč) 1 096 Kč
ks

Lakovaný okapový kotlík SQUARE 120 mm je součástí moderního hranatého okapového systému, který zajišťuje výborný odvod vody ze střechy. Jeho hlavní funkcí je vodotěsné propojení okapového žlabu a svodu. Více

Výrobce: CovernitKód produktu: 9937 Doprava a platba

Lakovaný okapový kotlík SQUARE 120 mm vyrobený z kvalitního ocelového plechu je součástí moderního hranatého okapového systému 120 / 100 mm. Jeho hlavní funkcí je vodotěsné propojení okapového žlabu a svodu a tím pádem odvod vody ze střechy. Kotlík SQUARE disponuje dlouhou životností, snadnou a rychlou montáží a v neposlední řadě i zajímavou estetikou. 

 

Přednosti Lakovaného okapového kotlíku SQUARE

  •    z kvalitního plechu
  •    korozivzdornost
  •    snadná a rychlá montáž
  •    odolnost vůči mechanickému poškození
  •    výborná funkčnost
  •    zajímavá estetika

 

Montáž Lakovaného okapového systému

Prvním krokem montáže je určení polohy žlabového kotlíku, podle té se poté určuje poloha háků, které se upevňují pomocí šroubů maximálně 60 cm od sebe. Minimální sklon žlabů směrem ke kotlíku je 3 %. Spojení žlabů se provádí jejich vsunutím do sebe a následným vytmelením. Čelo žlabu se doporučuje také vytmelit, aby se dokonale utěsnilo. Je vhodné ho nasadit ještě před připevněním žlabu na háky. Svodové roury se spojují vsazením do sebe a každé 2 metry se připevňují objímkou ke zdi tak, aby v nich zůstal prostor pro dilataci rour. V případě, že je okap vzdálen od stěny, používají se ke svodu dvě kolena a svodová roura. K vyústění okapového systému se používá koleno přichycené objímkou.

 

Lakovaný okapový kotlík SQUARE 120 mm
Materiál polakovaný plech                 
Šířka 120 mm
Barva antracit