Nástavec k terčům Arkimede

-6%
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

Původní cena 17 Kč. Ušetříte 6% (1 Kč) od 16 Kč
ks

Nástavec k terčům Arkimede je vyroben z polypropylenu a slouží k přidání světlé výšky teleskopických terčů Arkimede. Více

Výrobce: CovernitKód produktu: 7223 Doprava a platba

Nástavec k terčům Arkimede je vyroben z kvalitního polypropylenu (PP) a jeho účelem je jednoduše zvýšit světlou výšku teleskopických terčů Arkimede. Dostupné varianty nástavců nabízejí nastavitelnou výšku v rozmezí 25, 50 a 100 mm, což umožňuje optimální přizpůsobení podle konkrétních potřeb. Tento nástavec je vynikajícím řešením pro použití jak pod dlažbu, tak pro dřevěnou terasu.

 

Přednosti Nástavce k terčům Arkimede

  • zvýšení výšky terčů Arkimede
  • skvěle drží na terči
  • vhodný pro dlažbu i dřěvenou terasu

 

Příslušenství pro teleskopické terče Arkimede

Teleskopické terče Arkimede pro dřevo i dlažbu vynikají inovativní konstrukcí a schopností zvyšovat svou světlou výšku jak pomocí těchto nástavců, tak i samotnými terči pomocí šroubování. Díky speciálnímu úchytu podkladových hranolů lze tyto terče efektivně využít pro pokládku WPC prken. Samonivelační nástavec pro dřevo i pro dlažbu zajišťuje optimální vyrovnání spádu od 0 do 5 %. K úplné instalaci terasy doporučujeme použití buď protihlukové podložky, která efektivně eliminuje zvuky kroků při chůzi, nebo protihlukové podložky pod podpěru Level Up, jež slouží jako účinná kročejová izolace. Pro ty, kteří hledají kombinaci vyrovnání spádu a potlačení hluku, je k dispozici speciální nivelační protihluková podložka, schopná vyrovnat spád v rozmezí od 1 do 5 % a zároveň eliminovat nežádoucí zvuky při chůzi po podlaze. Pro pevné zakončení terasy jsou klíčové klipy, které se umisťují na terče a jsou k dispozici podle specifického použití. Stěnové klipy jsou ideální pro rovnoměrné zakončení terasy a tyto boční klipy (vrchní a spodní) jsou vhodné pro zakončení terasy bez kontaktu se stěnou. 

 

 

Nástavec k terčům Arkimede
Materiál polypropylen (PP)   
Výška nástavce 25, 50, 100 mm
Barva černá