Nerezový terasový vrut C1 - Rozměr: 4,0 x 45 mm

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

3 Kč
ks
(0 ks na skladě)

Nerezový terasový vrut C1 je speciálně přizpůsobený ke snadnému a bezproblémovému kotvení terasových prken k podkladním hranolům. Pro maximální výdrž i v nepříznivých podmínkách je vyrobený z korozivzdorné oceli. Více

Výrobce: CovernitKód produktu: 71710540045 Doprava a platba

Nerezový terasový vrut C1 je speciálně přizpůsobený ke snadnému a bezproblémovému kotvení terasových prken k podkladním hranolům. Vruty disponují vrtacím hrotem a žebrováním nad závitem, díky čemuž je potřebný nižší utahovací moment. Jsou speciálně tvarované se zmenšenou hlavičkou a zesíleným krčkem, aby vydržely pnutí ve dřevě. Pro maximální výdrž i v nepříznivých podmínkách je vyrobený z korozivzdorné oceli.

 

Montáž Terasových prken

Pokládka terasových prken se provádí na podkladní hranoly, a to nejlépe ze stejného materiálu z důvodu různé roztažnosti a životnosti jiných materiálů. Hranoly se pokládají na vrstvu štěrku, která zajišťuje odtok vody, nebo na betonové lože s drenáží, je také vhodné je pokládat na protihlukové podložky, které zajišťují kročejový útlum. Doporučená rozteč hranolů je 35 cm. Kotvení vlastních prken se poté provádí pomocí nerezových vrutů. Mezi prkny je nutné udržet mezeru pro odtok vody, toho lze dosáhnout například klínky, které jsou po pokládce odstraněny. Aby nedocházelo k vytváření louží na pochozím povrchu je vhodné nainstalovat terasu se sklonem 1 - 2 %. 

 

Přednosti Nerezového terasového vrut C1

  • pro bezproblémové kotvení
  • maximální výdrž
  • z korozivzdorné oceli

 

Nerezový terasový vrut C1
Hlava TX20
Rozměr 4,5 x 60 mm       
Materiál nerezová ocel
Barva stříbrná