Nopová fólie Maxistud T40 Garden - Rozměr: 2 x 1,5 m

-7%
Varianta neexistuje

Původní cena 945 Kč. Ušetříte 7% (66 Kč) 879 Kč 293 Kč/m²
Na dotaz Sledovat dostupnost - Řez = 3 m2
řez
(0 řez na skladě)

Nopová fólie Maxistud T40 Garden je vynikající drenážní a hydroakumulační fólie se 40 mm vysokými nopy, která zajišťuje zeleným střechám optimální podmínky pro zdravý růst rostlin. Více

Balení: 3 m²Výrobce: CovernitKód produktu: 1111615 Hmotnost: 5.7 kgDoprava a platba

Nopová fólie Maxistud T40 Garden s nopy o výšce 40 mm slouží jako excelentní drenážní a hydroakumulační vrstva na zelené střechy. Je vyrobena z vysokohustotního polyethylenu (HDPE) a poskytuje ideální podklad pro drenáž a udržení potřebného množství vláhy pro zdravý růst rostlin. Svými vlastnostmi se tato fólie vynikajícím způsobem osvědčuje i v náročných stavebních aplikacích. Dokáže efektivně odvádět nadbytečnou vodu a zůstává odolná vůči tlení, chemikáliím, plísním i bakteriím. Je také schopna zachovat čistotu pitné vody.

 

Montáž Nopové fólie

Fólie se pokládá výhradně s otvory nopů směrem nahoru, aby se v nich mohla akumulovat voda. Nopová fólie se pokládá s přesahem 1 až 2 řady nopů pro zabránění úniku nejjemnějších částic z podkladové vrstvy. Jednotlivé pásy nopové fólie lze spojovat pomocí speciální vodotěsné butylkaučukové pásky. Na nopovou fólii je vhodné umístit geotextilii, která slouží k filtraci a zabraňuje vymývání substrátu. Nad tuto vrstvu se poté aplikuje vrstva substrátu s rostlinami.

 

 

Přednosti Nopové fólie Maxistud T40 Garden

  • z kvalitního HDPE
  • odolnost vůči tlení, chemikáliím, plísním a bakteriím
  • zachovává čistotu pitné vody
  • odvádí přebytečnou vodu
  • jednoduchá a rychlá montáž

 

Nopová fólie Maxistud T40 Garden
Rozměr 2 x 1,5 m
Výška nopu 40 mm
Počet nopů 64 ks / m2
Materiál poly­ethy­len (HDPE)       
Plošná hmotnost 1900 g / m2
Pevnost v tlaku 130 kN / m2
Tepelný rozsah použití od - 40°C do 80°C
Barva černá