Nopová fólie Maxistud T40 - Rozměr: 2 x 1,5 m

-7%
Varianta neexistuje

Původní cena 945 Kč. Ušetříte 7% (66 Kč) 879 Kč 293 Kč/m²
Na dotaz Sledovat dostupnost - Řez = 3 m2
řez
(0 řez na skladě)

Nopová fólie Maxistud T40 představuje ideální volbu pro spolehlivou ochranu staveb. Je vyrobena z vysoko hustotního polyethylenu (HDPE) a dokáže chránit vertikální i horizontální izolaci, případně nahrazuje izolační přizdívku. Více

Balení: 3 m²Výrobce: CovernitKód produktu: 1111515 Hmotnost: 5.7 kgDoprava a platba

Nopová fólie Maxistud T40 s nopy o výšce 40 mm představuje excelentní řešení pro ochranu stavebních konstrukcí. Je vyrobena z vysokohustotního polyethylenu (HDPE) a nabízí multifunkční použití s důrazem na vysokou drenážní schopnost. Tato fólie je odolná vůči tlení, chemikáliím a bakteriím, což zajišťuje spolehlivou ochranu konstrukcí. Mezi její další výhody patří, že dokáže udržet čistotu pitné vody a zabránit pronikání radonu. Je rovněž odolná proti vlhkosti, a tím je ideální pro použití v extrémně vlhkých konstrukcích. Je navržena tak, aby chránila vertikální i horizontální izolaci a nahrazovala izolační přizdívku.

 

 

Montáž Nopové fólie

Nopovou fólii lze spojovat překládáním, lepením butylkaučukovou páskou nebo svařováním. Je důležité pokládat ji na hladké povrchy bez ostrých výstupků. Při napojování více fólií se doporučuje překrývání minimálně o 4 řady nopů, zejména při využití jako ochrany proti vzlínající vlhkosti. Pro svislé konstrukce, kde není vyžadována vysoká vodotěsnost, jako například při sanaci vlhkého zdiva, je možné fólii připevnit mechanicky. To lze provést pomocí pevnostních hřebů s podložkou. Pokud je fólie využívána jako náhrada izolační přizdívky, mechanické připevnění je možné jen nad úrovní hydroizolace.

 

Přednosti Nopové fólie Maxistud T40

  • vyrobena z kvalitního HDPE
  • odolnost vůči tlení, chemikáliím, plísním a bakteriím
  • zabraňuje pronikání radonu
  • chrání izolaci
  • jednoduchá a rychlá montáž

 

Nopová fólie Maxistud T40
Rozměr 2 x 1,5 m
Výška nopu 40 mm
Počet nopů 64 ks / m2
Materiál poly­ethy­len (HDPE)       
Plošná hmotnost 1900 g / m2
Pevnost v tlaku 130 kN / m2
Tepelný rozsah použití od - 40°C do 80°C
Barva černá