Plechová plotovka Unico rovná - Rozměr: 100 x 11,5 x 0,9 cm, Barva: hnědá

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
antracit hnědá ořech zlatý dub

109 Kč
ks
(0 ks na skladě)

Plechová plotovka Unico od značky Covernit je velmi odolná, a přesto lehká lamela z oceli a zinku, která spolehlivě ohraničí váš pozemek. Více

Výrobce: CovernitKód produktu: UNRPLD1000RAL8017 Hmotnost: 0.7 kgDoprava a platba

Plechová plotovka Unico od značky Covernit je ideálním řešením pro spolehlivé ohraničení vašeho pozemku, které je navíc velmi estetické. Plotovka je vyrobena z kombinace oceli a zinku, díky čemuž je velmi odolná a zároveň si drží nízkou hmotnost. Každá plotovka je opatřena ochrannou pasivační vrstvou, na kterou se teprve aplikuje konečná povrchová úprava polyester lesk, díky čemuž se podstatně zvyšuje životnost materiálu. Každý kus navíc nese individuální certifikát, který potvrzuje kvalitu a spolehlivost materiálu.

 

Plotovka je k dostání ve verzi s rovným či zaobleným koncem ve 4 barevných variantách. Povrchová vrstva o tloušťce 25 µm a obsahem 275 gramů zinku na m2 zajišťuje vynikající odolnost proti korozi, na kterou se vztahuje záruční doba 10 let. Vysoká kvalita materiálu garantuje spolehlivost a dlouhou životnost. Toto řešení plotu je finančně velmi výhodné, neboť díky dlouholeté barvostálosti ušetříte náklady na opakované natírání plotu. 

 

Montáž plotovek

Plotovky se přidělávají na nosné rýgle, které jsou ke zděným sloupků přimontované pomocí upevnění. V případě potřeby je možné rýgle na jejich koncích zaslepit plastovou krytkou, aby disponovaly estetickým zakončením. Samotné plotovky se na rýgle upevňují pomocí samořezných vrutů a doporučuje se mezi plotovkami dodržet mezery v rozmezí 1,5 - 3 cm. K montáži postačí AKU vrtačka a plotovky není potřebné předvrtávat. Plotovky je možné pokládat vodorovně i svisle. 

 
Přednosti Plechové plotovky Unico
  • vysoká kvalita materiálu
  • snadná a rychlá montáž
  • moderní design a barva
  • dlouhá životnost
  • bez nutnosti údržby a odolné proti korozi

 

Plechová plotovka Unico
Materiál ocel, zinek
Povrchová úprava polyester lesk
Délka 80 / 100 / 150 cm
Šířka 11,5 ± 0,5 cm
Tloušťka 0,9 ± 0,2 cm
Barevná varianta

antracit / hnědá / zlatý dub / ořech

Příslušenství2

Příslušenství2

Alternativní produkty7