Plotové prkno WPC oak brown - Varianta: oblá, Rozměr: 71 x 11 x 1000 mm

-2%
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

Původní cena 113 Kč. Ušetříte 2% (2 Kč) 111 Kč
ks
(0 ks na skladě)

Plotové prkno WPC oak brown je plotovka vyrobená z tzv. dřevoplastu s reliéfem imitujícím kresbu dřeva. WPC plotovky lépe odolávají dřevokazným houbám, hnilobě a hmyzu. Jsou barvostálé, bezúdržbové, odolné proti chemickým látkám a jejich šířka je 71 mm. Více

Výrobce: CovernitKód produktu: 828012410 Hmotnost: 1.2 kgDoprava a platba

Dřevoplastová plotová prkna značky Covernit jsou novodobou alternativou klasických dřevěných plotovek. Jsou vyrobeny z dřevoplastu (WPC), což je mix přírodního dřeva (60 %) a plastu (40 %). Spojením těchto dvou materálů plotovky lépe odolávají dřevokazným houbám, hnilobě a hmyzu. Jsou barvostálé, odolné proti chemickým látkám a díky delší životnosti oproti klasickým plotovkám odpadá klasická každoroční údržba plotu. Jsou nabízeny s oblým nebo rovným zakončením a disponují reliéfem imitující kresbu dřeva.
 
  • kvalitní materiál WPC
  • snadná a rychlá montáž
  • vizuálně nerozeznatelné od klasické plotovky
  • bezúdržbové

 

Montáž plotových prken

Plotová prkna se přidělávají na nosné rýgle, které jsou ke zděným sloupků přimontované pomocí upevnění. V případě potřeby je možné rýgle na jejich koncích zaslepit plastovou krytkou, aby disponovaly estetickým zakončením. Samotné plotovky se na rýgle upevňují pomocí samořezných vrutů a doporučuje se mezi plotovkami dodržet mezery v rozmezí 1,5 - 3 cm. K montáži postačí AKU vrtačka a plotovky není potřebné předvrtávat.

 

WPC plastové plotovky Coverfence
Materiál WPC dřevoplast
Povrchová úprava oboustranný dřevodekor
Délka

800 mm
1000 mm
1500 mm
1800 mm

Šířka 71 mm
Tloušťka 11 mm
Váha cca 1,2 kg/bm
Barva

tmavě hnědá (RAL 8019)

Příslušenství3

Příslušenství3

Alternativní produkty2