Plotové prkno WPC original wood - Varianta: oblá, Rozměr: 80 x 12 x 800 mm

-2%
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

Původní cena 112 Kč. Ušetříte 2% (2 Kč) 110 Kč
ks
(0 ks na skladě)

Plotové prkno WPC original wood je plotovka vyrobená z tzv. dřevoplastu s hladkým povrchem na jedné straně a drážkováním na druhé straně. Plotovky lépe odolávají dřevokazným houbám, hnilobě a hmyzu a jejich šířka je 80 mm. Více

Výrobce: CovernitKód produktu: 828022008 Hmotnost: 1 kgDoprava a platba

Dřevoplastová plotová prkna značky Covernit jsou novodobou alternativou klasických dřevěných plotovek. Jsou vyrobeny z dřevoplastu (WPC), což je mix přírodního dřeva (60 %) a plastu (40 %). Spojením těchto dvou materálů plotovky lépe odolávají dřevokazným houbám, hnilobě a hmyzu. Jsou barvostálé, odolné proti chemickým látkám a díky delší životnosti oproti klasickým plotovkám odpadá klasická každoroční údržba plotu. Jsou nabízeny s oblým nebo rovným zakončením a disponují reliéfem imitující kresbu dřeva. Tyto plotová prkna v barvě Original wood jsou na jedné straně imitující kresbu dřeva a na druhé straně mají drážkování.
 
  • kvalitní materiál WPC
  • snadná a rychlá montáž
  • vizuálně nerozeznatelné od klasické plotovky
  • bezúdržbové

 

Montáž plotových prken

Plotová prkna se přidělávají na nosné rýgle, které jsou ke zděným sloupků přimontované pomocí upevnění. V případě potřeby je možné rýgle na jejich koncích zaslepit plastovou krytkou, aby disponovaly estetickým zakončením. Samotné plotovky se na rýgle upevňují pomocí samořezných vrutů a doporučuje se mezi plotovkami dodržet mezery v rozmezí 1,5 - 3 cm. K montáži postačí AKU vrtačka a plotovky není potřebné předvrtávat.

 

WPC plastové plotovky Original wood
Materiál WPC dřevoplast
Povrchová úprava dřevodekor a drážkování
Délka

800 mm
1000 mm
1500 mm
1800 mm

Šířka 80 mm
Tloušťka 12 mm
Váha cca 1,2 kg/bm
Barva

světle hnědá             

Příslušenství3

Příslušenství3

Alternativní produkty2