Protihluková podložka terče Arkimede

-6%
Varianta neexistuje

Původní cena 18 Kč. Ušetříte 6% (1 Kč) 17 Kč
ks

Protihluková podložka terče Arkimede je vyrobena z termoplastické pryže a dokáže efektivně eliminovat zvuky kroků při chůzi po podlaze. Více

Výrobce: CovernitKód produktu: 7732 Doprava a platba

Protihluková podložka terče Arkimede je vyrobena z recyklovatelné termoplastické pryže (TPR/TPE) a efektivně absorbuje vibrace a eliminuje zvuky kroků vznikající při chůzi po podlaze. Při instalaci se jednoduše umisťuje na teleskopické terče Arkimede, a to bez potřeby použití speciálních nástrojů.

 

Přednosti Protihlukové podložky Arkimede

  • absorbuje vibrace
  • eliminuje zvuky kroků
  • recyklovatelný materiál
  • jednoduchá instalace

 

Příslušenství pro teleskopické terče Arkimede

Teleskopické terče Arkimede pro dřevo i dlažbu vynikají inovativní konstrukcí a schopností zvyšovat svou světlou výšku jak pomocí nástavců, tak i samotnými terči pomocí šroubování. Díky speciálnímu úchytu podkladových hranolů lze tyto terče efektivně využít pro pokládku WPC prken. Samonivelační nástavec pro dřevo i pro dlažbu zajišťuje optimální vyrovnání spádu od 0 do 5 %. K úplné instalaci terasy doporučujeme použití buď protihlukové podložky, která efektivně eliminuje zvuky kroků při chůzi, nebo protihlukové podložky pod podpěru Level Up, jež slouží jako účinná kročejová izolace. Pro ty, kteří hledají kombinaci vyrovnání spádu a potlačení hluku, je k dispozici speciální nivelační protihluková podložka, schopná vyrovnat spád v rozmezí od 1 do 5 % a zároveň eliminovat nežádoucí zvuky při chůzi po podlaze. Pro pevné zakončení terasy jsou klíčové klipy, které se umisťují na terče a jsou k dispozici podle specifického použití. Stěnové klipy jsou ideální pro rovnoměrné zakončení terasy a tyto boční klipy (vrchní a spodní) jsou vhodné pro zakončení terasy bez kontaktu se stěnou. 

 

 

Protihluková podložka Arkimede
Materiál termoplastická pryž
Průměr 120 mm
Tloušťka 2 mm
Barva černá