Samonivelační nástavec terče Arkimede pro hranol

-6%
Varianta neexistuje
120 mm

Původní cena 32 Kč. Ušetříte 6% (2 Kč) 30 Kč
ks

Samonivelační nástavec terče Arkimede pro hranol je doplněk vyrobený z polypropylenu, který dokáže sám vyrovnat spád v rozmezí 0 - 5 %. Více

Výrobce: CovernitKód produktu: 11062 Doprava a platba

Samonivelační nástavec terče Arkimede pro hranol je doplněk vyrobený z recyklovatelného polypropylenu (PP), který slouží pro vyrovnání spádu mezi 0 - 5 % u WPC a dřevěné terasy. Materiál nástavce je odolný proti vlhkosti a hnilobě, což zaručuje dlouhou životnost i v náročných podmínkách. Instalace je jednoduchá, stačí spojit nástavec se stavitelným terčem pomocí zámku. Nástavec lze kombinovat s verzí Arkimede Nano a 35 - 60 a úchytem podkladových WPC hranolů.

 

Přednosti Samonivelačního nástavce Arkimede

  • recyklovatelný materiál
  • odolný proti vlhkosti a hnilobě
  • vyrovnání spádu mezi 0 - 5 %
  • jednoduchá instalace

 

Příslušenství pro teleskopické terče Arkimede

Teleskopické terče Arkimede pro dlažbu i dřevo vynikají inovativní konstrukcí a schopností zvyšovat svou světlou výšku jak pomocí nástavců, tak i samotnými terči pomocí šroubování. Díky speciálnímu úchytu podkladových hranolů lze terče pro dřevo efektivně využít i pro pokládku WPC prken. Tento samonivelační nástavec pro dlažbu i pro dřevo zajišťuje optimální vyrovnání spádu od 0 do 5 %. K úplné instalaci terasy však doporučujeme použití buď protihlukové podložky, která efektivně eliminuje zvuky kroků při chůzi, nebo protihlukové podložky pod podpěru Level Up, jež slouží jako účinná kročejová izolace. Pro ty, kteří hledají kombinaci vyrovnání spádu a potlačení hluku, je k dispozici speciální nivelační protihluková podložka, schopná vyrovnat spád v rozmezí od 1 do 5 % a zároveň eliminovat nežádoucí zvuky při chůzi po podlaze. Pro pevné zakončení terasy jsou klíčové klipy, které se umisťují na terče a jsou k dispozici podle specifického použití. Stěnové klipy jsou ideální pro rovnoměrné zakončení terasy a boční klipy (vrchní a spodní) jsou vhodné pro zakončení terasy bez kontaktu se stěnou. 

 

 

Samonivelační nástavec Arkimede
Materiál polypropylen
Průměr 120 mm
Tloušťka trnu 4 mm
Barva černá