Stěnový klip Arkimede UNI

-7%
Varianta neexistuje

Původní cena 156 Kč. Ušetříte 7% (11 Kč) 145 Kč
ks

Stěnový klip Arkimede UNI z nerezové oceli slouží pro rovnoměrné zakončení terasy na terčích a fixaci mezery mezi terasou a zdí. Více

Výrobce: CovernitKód produktu: 9131 Doprava a platba

Stěnový klip Arkimede UNI je klip vyrobený z odolné nerezové oceli, který slouží pro rovnoměrné zakončení pokládky terasy na Arkimede teleskopických terčích pod dlažbu. Díky svému speciálnímu tvaru skvěle zafixuje mezeru mezi terasou a zdí. Klip umožňuje snadnou a rychlou instalaci bez potřeby speciálních nástrojů, což usnadňuje proces pokládky terasy. 

 

Přednosti Stěnového klipu Arkimede UNI

  • rovnoměrné zakončení terasy
  • odolný materiál
  • skvělá fixace mezer
  • snadná a rychlá instalace

 

Příslušenství pro teleskopické terče Arkimede

Teleskopické terče Arkimede pro dlažbu i dřevo vynikají inovativní konstrukcí a schopností zvyšovat svou světlou výšku jak pomocí nástavců, tak i samotnými terči pomocí šroubování. Díky speciálnímu úchytu podkladových hranolů lze tyto terče efektivně využít pro pokládku WPC prken. Samonivelační nástavec pro dřevo i pro dlažbu zajišťuje optimální vyrovnání spádu od 0 do 5 %. K úplné instalaci terasy doporučujeme použití protihlukové podložky, která efektivně eliminuje zvuky kroků při chůzi. Pro ty, kteří hledají kombinaci vyrovnání spádu a potlačení hluku, je k dispozici speciální nivelační protihluková podložka, schopná vyrovnat spád v rozmezí od 1 do 5 % a zároveň eliminovat nežádoucí zvuky při chůzi po podlaze. Pro pevné zakončení terasy jsou klíčové klipy, které se umisťují na terče a jsou k dispozici podle specifického použití. Tyto stěnové klipy jsou ideální pro rovnoměrné zakončení terasy a boční klipy (vrchní a spodní) jsou vhodné pro zakončení terasy bez kontaktu se stěnou.

 

 

Stěnový klip Arkimede UNI
Materiál nerezová ocel
Délka a šířka 176 x 40 mm
Typ klipu stěnový
Barva stříbrná

 

Příslušenství2

Příslušenství2