Stěnový klip Arkimede UNI - Rozměr: 176 x 40 mm

-7%
Varianta neexistuje
176 x 40 mm

Původní cena 156 Kč. Ušetříte 7% (11 Kč) 145 Kč
ks
(95 ks na skladě)

Stěnový klip Arkimede UNI z nerezové oceli slouží pro rovnoměrné zakončení terasy na terčích a fixaci mezery mezi terasou a zdí. Více

Výrobce: CovernitKód produktu: TER09-1146/A Hmotnost: 0.002 kgDoprava a platba

Stěnový klip Arkimede UNI je klip vyrobený z odolné nerezové oceli, který slouží pro rovnoměrné zakončení pokládky terasy na Arkimede teleskopických terčích pod dlažbu. Díky svému speciálnímu tvaru skvěle zafixuje mezeru mezi terasou a zdí. Klip umožňuje snadnou a rychlou instalaci bez potřeby speciálních nástrojů, což usnadňuje proces pokládky terasy. 

 

Přednosti Stěnového klipu Arkimede UNI

  • rovnoměrné zakončení terasy
  • odolný materiál
  • skvělá fixace mezer
  • snadná a rychlá instalace

 

Příslušenství pro teleskopické terče Arkimede

Teleskopické terče Arkimede pro dlažbu i dřevo vynikají inovativní konstrukcí a schopností zvyšovat svou světlou výšku jak pomocí nástavců, tak i samotnými terči pomocí šroubování. Díky speciálnímu úchytu podkladových hranolů lze terče pro dřevo efektivně využít i pro pokládku WPC prken. Tento samonivelační nástavec pro dlažbu i pro dřevo zajišťuje optimální vyrovnání spádu od 0 do 5 %. K úplné instalaci terasy však doporučujeme použití buď protihlukové podložky, která efektivně eliminuje zvuky kroků při chůzi, nebo protihlukové podložky pod podpěru Level Up, jež slouží jako účinná kročejová izolace. Pro ty, kteří hledají kombinaci vyrovnání spádu a potlačení hluku, je k dispozici speciální nivelační protihluková podložka, schopná vyrovnat spád v rozmezí od 1 do 5 % a zároveň eliminovat nežádoucí zvuky při chůzi po podlaze. Pro pevné zakončení terasy jsou klíčové klipy, které se umisťují na terče a jsou k dispozici podle specifického použití. Stěnové klipy jsou ideální pro rovnoměrné zakončení terasy a boční klipy (vrchní a spodní) jsou vhodné pro zakončení terasy bez kontaktu se stěnou. 

 

 

Stěnový klip Arkimede UNI
Materiál nerezová ocel
Délka a šířka 176 x 40 mm
Typ klipu stěnový
Barva stříbrná