Stínící tkanina 90% zelená

-7%
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

Původní cena 320 Kč. Ušetříte 7% (22 Kč) od 298 Kč
role

Stínící tkanina zelená s 90% zastíněním a plošnou hmotností 135 g/m² zvyšuje soukromí a zajišťuje ochranu před slunečním zářením. Lze využít pro zastínění pergol, záhonů a skleníků. Více

Výrobce: CovernitKód produktu: 11436 Doprava a platba

Stínící tkanina 90% zelená disponuje vysokou mírou neprůhlednosti a zastínění, čímž zajišťuje maximální soukromí především na pletivových plotech. Představuje optimální řešení pro ty, kteří hledají dokonalou kombinaci zvýšení soukromí, efektivního zastínění a ochrany před větrem a prachem. Kromě toho lze využít pro zastínění pergol, záhonů a skleníků, ve kterých tkanina chrání rostliny před přímým slunečním zářením. Je dostupná v různých šířkách a délkách, což umožňuje flexibilní použití podle konkrétních potřeb. Je dostatečně odolná vůči mechanickému poškození a díky odolnosti vůči UV záření je tkanina chráněna před degradací.

 

Instalace Stínící tkaniny

Tkanina se po vyjmutí z obalu přiloží k plotu a pomocí upevňovacího klipu, zahradnického drátu, nebo stahovací pásky připevní k hornímu okraji plotu (s ohledem na výšku stínící tkaniny). Takto se umístí cca 2 - 2,5 m. Tkanina se poté napne a opět upevní ke spodnímu napínacímu drátu plotu. Tento postup je třeba opakovat až do úplného umístění celé stínící tkaniny.

 

Přednosti Stínící tkaniny 90% zelené

  • vysoká míra neprůhlednosti a zastínění
  • zajišťuje soukromí
  • chrání rostliny před sluncem
  • velké množství variant 
  • odolnost vůči mechanickému poškození
  • odolává UV záření

 

Stínící tkanina 90% zelená
Hmotnost 135 g/m2
Zastínění  90 %
Délka 10 / 25 / 50 / 100 m
Výška 1  / 1,5 / 1,8 / 2 m 
Barva zelená

Příslušenství1

Alternativní produkty3