Teleskopický terč Arkimede pro podkladový hranol

-7%
Varianta neexistuje

Původní cena 71 Kč. Ušetříte 7% (5 Kč) 66 Kč
ks

Teleskopický terč Arkimede pro podkladový hranol je určený pro pokládku dřevěné a WPC terasy. Výškový rozsah činí 35 - 60 mm, ale výšku lze ještě zvětšit pomocí nástavce. Více

Výrobce: CovernitKód produktu: 7222 Doprava a platba

Teleskopický terč Arkimede pro podkladový hranol vyrobený z polypropylenu (PP), je určen pro pokládku dřevěné terasy. Terče mají šroubovací závit, který umožňuje individuálně nastavit výšku terčeVýškový rozsah je 35 - 60 mm, avšak tuto výšku lze ještě zvětšit pomocí nástavce. Díky možnosti oříznutí okrajů základny lze terč velice snadno umístit i do rohů. Terče je možné s použitím úchytu podkladního hranolu (nutno dokoupit) použít i pro pokládku WPC prken. Tyto terče zaručují mechanickou odolnost a velmi snadnou a rychlou instalaci. 

 

Přednosti Teleskopického terče Arkimede

  • zlepšení kladení dlažby  
  • možnost zvýšení
  • možné použít pro WPC prkna
  • snadná instalace

 

Příslušenství pro teleskopické terče Arkimede

Teleskopické terče Arkimede pro dřevo i dlažbu vynikají inovativní konstrukcí a schopností zvyšovat svou světlou výšku jak pomocí nástavců, tak i samotnými terči pomocí šroubování. Díky speciálnímu úchytu podkladových hranolů lze tyto terče efektivně využít pro pokládku WPC prken. Samonivelační nástavec pro dřevo i pro dlažbu zajišťuje optimální vyrovnání spádu od 0 do 5 %. K úplné instalaci terasy doporučujeme použití buď protihlukové podložky, která efektivně eliminuje zvuky kroků při chůzi, nebo protihlukové podložky pod podpěru Level Up, jež slouží jako účinná kročejová izolace. Pro ty, kteří hledají kombinaci vyrovnání spádu a potlačení hluku, je k dispozici speciální nivelační protihluková podložka, schopná vyrovnat spád v rozmezí od 1 do 5 % a zároveň eliminovat nežádoucí zvuky při chůzi po podlaze. Pro pevné zakončení terasy jsou klíčové klipy, které se umisťují na terče a jsou k dispozici podle specifického použití. Stěnové klipy jsou ideální pro rovnoměrné zakončení terasy a tyto boční klipy (vrchní a spodní) jsou vhodné pro zakončení terasy bez kontaktu se stěnou. 

 

 

Teleskopický terč Arkimede

Materiál polypropylen
Průměr základny 200 mm
Nastavitelná výška

35 - 60 mm

Barva černá

 

Příslušenství5

Příslušenství5

Alternativní produkty2