Terasové prkno WPC Technodeck Strong plné - Rozměr: 140 x 20 x 4000 mm, Barva: dub

-2%
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
dub originální dřevo světle šedá tmavě šedá týk

Původní cena 1 098 Kč. Ušetříte 2% (22 Kč) 1 076 Kč
ks
(0 ks na skladě)

Plná WPC prkna značky Covernit jsou vysoce odolná a mají dlouhou životnost. Vzhledem i na dotek připomínají přírodní dřevo a dají se využít na terasy, balkony, ale i na celý exteriér domu. Více

Výrobce: CovernitKód produktu: 829021440 Hmotnost: 14.4 kgDoprava a platba

Terasové prkna WPC Technodeck Strong plné značky Covernit jsou vysoce odolná a mají dlouhou životnost. Vzhledem i na dotek připomínají přírodní dřevo a dají se využít na terasy, balkony, ale i na celý exteriér domu. Jsou oboustranně použitelná, z jedné strany disponují drážkovaným povrchem a ze strany druhé 3D imitací dřeva. Za dodržení roztečí podkladových hranolů max. 350 mm je nosnost prken 450 kg/m2 v závislosti na podkladu (beton, štěrk apod.).

 

Prkna jsou vyrobena z recyklovaného materiálu a jsou šetrné k životnímu prostředí. Wood Plastic Composite (WPC) prkna jsou z umělého dřeva nazývaného také dřevoplast. Jsou vyrobena z 60 % dřevěného / bambusového vlákna, 30 % HDPE (polyethylen s vysokou hustotou) a z 10 % přísad. Prkna disponují rozměry 140 x 20 mm, jsou dlouhá 2 nebo 4 m a dostupná v barvách Original Wood, Dark Grey, Teak, Light grey, Oak Brown. 

 

Přednosti Terasového prkna WPC Technodeck Strong

  • vysoká odolnost a dlouhodobá životnost
  • přírodní vzhled
  • snadná údržba
  • jednoduchá a rychlá montáž
  • vysoký stupeň UV a barevné stability 

 

 

Montáž WPC prken Strong

Před montáží je důležité zhotovení kladečského plánu a určení směru kladení podkladových hranolů. Ty se pokládají buď na vyrovnané např. štěrkové lože, na kterém se usazují na gumové pásy, na terče pro podkladové hranoly, nebo na protihlukové podložky. Hranoly se pokládají rovnoběžně se spádem výsledné plochy a je důležité dodržení jejich maximálního rozestupu 350 mm. Následně se k podkladovým hranolům pomocí startovací montážní sady přichytí první WPC prkno. Po přichycení prvního prkna se proces opakuje dalšími prkny v řadě za sebou za použití montážní sady, která mezi prkny vytvoří mezeru 7 mm. Pro lepší estetický vzhled stran podlahy se nakonec instalují ukončovací lišty.

 

 

Terasové prkno WPC Technodeck Strong

Materiál 60 % dřevo, 40 % Polypropylen
Šířka prkna 140 mm
Výška prkna                                20 mm
Délka prkna 2 m / 4 m
Nosnost 450 kg/m2
Barvy teak, oak brown, original wood, dark grey, light grey

Příslušenství4

Příslušenství4

Alternativní produkty2