Těsnicí pás H2O-STOP - Rozměr: 120 mm x 10 m

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

611 Kč
role
(0 role na skladě)

Těsnicí pás H2O-STOP slouží k trvalému vodotěsnému utěsnění spár či trhlin v koupelnách a dalších místech se zvýšenou vlhkostí. Více

Výrobce: CovernitKód produktu: 1115005 Hmotnost: 5 kgDoprava a platba

Těsnicí pás H2O-STOP je vyrobený z elastomeru s tenkou vrstvou plsti na obou stranách. Používá se k pružnému a trvalému utěsnění stykových i rohových spár v prostorech se zvýšenou vlhkostí, jako jsou například koupelny, balkony a terasy, ale také ke spojení jednotlivých membrán H2O-STOP či k zaslepení trhlin. Vyniká především vysokou pružností, vysokým difuzním odporem vůči radonu a odolností k širokému teplotnímu rozmezí.

 

Pro úplnou hydroizolaci koupelen včetně rizikových míst, jakými jsou rohy či prostupy se skvěle hodí hydroizolační membrána H2O-STOP a její doplňky. Těsnicí pás slouží k vytvoření vodotěsného spojení spár i jednotlivých membrán. K utěsnění rohů se používají speciálně tvarované vnitřní a vnější díly, 3D varianty vnitřních i vnějších poté nabízejí ještě větší ochranu. Pro zabezbečení vodotěsnosti prostupů se poté používají samolepicí prostupy.

 

Přednosti Těsnicího pásu H2O-STOP

  • vysoká pružnost
  • pro prostory se zvýšenou vlhkostí
  • vysoká teplotní odolnost
  • vytváří trvalý spoj
  • dlouhá životnost

 

Instalace Těsnicího pásu

Povrch musí být zbaven nečistot a nesoudržných částic, pro zajištění vysoké soudržnosti je vhodné suché a savé podklady napenetrovat. Vlastní těsnicí pás se pokládá do lepidla či hydroizolačního nátěru. Pro zvýšenou soudržnost je vhodné nanést lepidlo i na těsnicí pás, Posledním krokem je přetření celé plochy pásu a jeho okolí.

 

Těsnicí pás H2O-STOP
Materiál elastomer, plsť  
Šířka 120 mm
Délka 10 / 50 m
Tloušťka 0,5 mm
Vodotěsnost 1,5 bar
Pevnost v tahu 7 MPa
Prodloužení při přetržení 70 - 80 %
Teplotní odolnost - 35 až 80 °C

Příslušenství6

Příslušenství6