Úchyt podkladových hranolů Arkimede

-7%
Varianta neexistuje
40 x 30 mm

Původní cena 14 Kč. Ušetříte 7% (1 Kč) 13 Kč
ks

Úchyt podkladových hranolů Arkimede je odolný proti vlhkosti a zajištuje bezpečné upevnění podkladových hranolů WPC prken na terasových terčích. Více

Výrobce: CovernitKód produktu: 9130 Doprava a platba

Úchyt podkladových hranolů Arkimede je vyroben z recyklovatelného polypropylenu (PP) a slouží k spolehlivému upevnění podkladových hranolů WPC prken o velikosti 40 x 30 mm na teleskopické terasové terčeMateriál tohoto úchytu poskytuje vysokou odolnost proti vlhkosti a hnilobě, což zaručuje jeho dlouhou životnost i v náročnějších podmínkách. Navíc je jeho instalace velmi jednoduchá, což usnadňuje proces a zajišťuje rychlou a bezproblémovou realizaci vaší terasy. 

 

Přednosti Úchytu podkladových hranolů Arkimede

  • spolehlivé upevnění hranolů
  • snadná instalace
  • odolný proti vlhkosti a hnilobě
  • recyklovatelný materiál

 

Příslušenství pro teleskopické terče Arkimede

Teleskopické terče Arkimede pro dlažbu i dřevo vynikají inovativní konstrukcí a schopností zvyšovat svou světlou výšku jak pomocí nástavců, tak i samotnými terči pomocí šroubování. Díky speciálnímu úchytu podkladových hranolů lze terče pro dřevo efektivně využít i pro pokládku WPC prken. Tento samonivelační nástavec pro dlažbu i pro dřevo zajišťuje optimální vyrovnání spádu od 0 do 5 %. K úplné instalaci terasy však doporučujeme použití buď protihlukové podložky, která efektivně eliminuje zvuky kroků při chůzi, nebo protihlukové podložky pod podpěru Level Up, jež slouží jako účinná kročejová izolace. Pro ty, kteří hledají kombinaci vyrovnání spádu a potlačení hluku, je k dispozici speciální nivelační protihluková podložka, schopná vyrovnat spád v rozmezí od 1 do 5 % a zároveň eliminovat nežádoucí zvuky při chůzi po podlaze. Pro pevné zakončení terasy jsou klíčové klipy, které se umisťují na terče a jsou k dispozici podle specifického použití. Stěnové klipy jsou ideální pro rovnoměrné zakončení terasy a boční klipy (vrchní a spodní) jsou vhodné pro zakončení terasy bez kontaktu se stěnou. 

 

 

Úchyt podkladových hranolů Arkimede
Materiál polypropylen     
Rozměr hranolu 40 x 30 mm
Barva černá