Zatravňovací rohož R - Varianta: role

Varianta neexistuje

4 985 Kč 79,76 Kč/m²
Na dotaz Sledovat dostupnost - Role = 62,5 m2
role
(0.04 role na skladě)

Zatravňovací rohož R od značky Covernit slouží jako síť vhodná na zpevnění trávníků, pěších cest, či jiných namáhaných ploch. Chrání trávníky proti krtkům či hrabání psů. Více

Balení: 62.5 m²Výrobce: CovernitKód produktu: 8200167 Hmotnost: 24.375 kgDoprava a platba

Zatravňovací rohož R od značky Covernit slouží jako síť, která pomáhá zpevnit travní plochy, cestičky, či jiné pochozí povrchy, hlavním účelem je ochrana trávy před vytažením. Dále se dá využít jako základ pro luxusní trávníky nebo jako síť proti krtkům či hrabání psů. Je vyrobena z PE (polyetylenu), který zajišťuje pevnost a odolnost, skvěle se proto hodí k trvalému použití. Rohož je určena pro zpevnění cest pro osoby, nikoliv osobní, či nákladní automobily. Velikost oka 17 x 17 mm.

 

Přednosti Zatravňovací rohože R

  • snadná instalace
  • UV odolnost
  • ochrana proti krtkům a další zvěří
  • odolné vůči mrazu

 

Montáž Zatravňovací rohože R

Instalace je velmi jednoduchá, rohož jde pokládat rovnou na povrch, který musí být zpevněný, dá se použít i na již existující trávník. Výhodou je snadné stříhání buď klasickými nůžkami nebo řezačkami a snadno se tvaruje i do zakřivených rohů trávníků a květinových záhonů. Připevňuje se pomocí úchytu typu U, které musí být min. 350 mm od sebe.

 

Zatravňovací rohože R
Materiál PE
Šířka rohože 125 cm
Délka rohože 50 m
Výška rohože 2 mm
Hmotnost  390 g / m2
Barva zelená

Příslušenství2

Příslušenství2