Zatravňovací tvárnice Covergrid Profi - Barva: černá

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
zelená černá

Původní cena 90 Kč. Ušetříte 12% (11 Kč) 79 Kč
ks
(0 ks na skladě)

Zatravňovací tvárnice Covergrid Profi je kvalitní dlaždice s nosností až 400 t/m2, vyrobená z recyklovaného plastu a vhodná pro zpevnění travnatých i štěrkových povrchů. Více

Výrobce: CovernitKód produktu: 8200336 Hmotnost: 0.9 kgDoprava a platba

Plastová zatravňovací dlažba Covergrid Profi značky Covernit je jedna z nejoblíbenějších dlaždic v nabídce. Je vhodná především na zpevnění příjezdových cest u rodinných domů, lesních cest, zahrad, či vstupů do objektů. S vhodným podložím jsou však vhodné i pro pojezd nákladními automobily. Zatravňovací tvárnice mají zesílené stěny a důmyslný systém otvorů ve stěnách, který umožňuje prorůstání kořenového systému. Díky zámkovému systému je spojování jednotlivých dlaždic snadné a rychlé. Na spodní straně má tvárnice kotvící trny, které eliminují smykové síly pneumatik a zabraňují tak posuvu zpevněné plochy. Dlaždice jsou vyrobeny ze 100 % recyklovaného plastu, který je objemově, teplotně a barevně stálý a téměř nedegraduje.

 

  • snadná pokládka a manipulace
  • v nabídce 2 barevné varianty
  • ochrana proti nadměrnému vysychání trávníku
  • ochrana proti krtkům
  • dovolené zatížení 400 t/m2

 

Instalace zatravňovací dlaždice

Vyznačte plochu umístění zatravňovacích dlaždic. Odeberte vhodné množství zeminy (záleží na požadované nosnosti), cca 20 až 40 cm. Celou plochu vyrovnejte a zhutněte vibrační deskou, či válcem. Naneste vrstvu štěrku s vhodnou frakcí 10 až 20 cm a opět zhutněte. Pro zabránění plevele použijte vrstvu geotextílie. Naneste poslední vrstvu štěrkopísku cca 4 cm a zarovnejte. Tvárnice pokládejte od nejníže položeného místa k nejvyššímu. Zatravňovací dlažbu vyplňte zeminou, nebo štěrkem dle Vašich představ.

 

Zatravňovací dlaždice Covergrid Profi
Vnější rozměr 50 x 50 cm
Čistá plocha 47 x 47 cm
Výška bez trnu 4 cm
Výška s trnem 6,2 cm
Spotřeba 4,4 ks/m2
Barva zelená, černá
Nosnost vyplněná až 400 t/m2 - podle podloží

Příslušenství2

Příslušenství2

Alternativní produkty4