Fasádní fólie Difbar Facade 210 UV Plus

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

Původní cena 2 981 Kč. Ušetříte 12% (358 Kč) od 2 623 Kč
role

Fasádní fólie Difbar Facade 210 UV Plus je dvouvrstvá difuzně otevřená membrána z netkané textilie a extruzně naneseného polyuretanu a aplikační páskou. Lze ji použít jako kontaktní i nekontaktní fólii i jako větrozábranu pro provětrávané fasády. Více

Výrobce: CovernitKód produktu: 10606 Doprava a platba

Fasádní fólie Difbar Facade 210 UV Plus představuje dvouvrstvou monolitickou membránu z netkané textilie a extruzně naneseného polyuretanu. Je také opatřena integrovanou dvojitou spojovací páskou na spojení přesahů. Používá se jako kontaktní nebo nekontaktní difuzně otevřená fólie či jako větrozábrana pro provětrávané fasády, s vodorovné spárami do šíře max. 30 mm, které tvoří max. 30 % a svislými spárami do šíře max. 20 mm tvořícími max. 20 % z plochy obkladu. Spolehlivě odvádí vodní páry z konstrukce a vytváří uzavřený systém pro tepelnou izolaci. Vyniká především výbornou vzduchotěsností a vysokou odolností vůči chemickým impregnacím, UV záření i hnilobě a plísním.

 

Montáž Difbar Facade 210 UV Plus

Difbar Facade je určená k horizontální aplikaci přímo na dřevěnou konstrukci, na difuzní bednění nebo na tepelnou izolaci na rovný, suchý a čistý povrch. Kotví se v místě přesahu ve spodní vrstvě membrány sponkami mechanické sešívačky či hřeby lepenkáči tak, aby nevznikaly žádné vlny či záhyby, a to směrem od soklu ke střeše. Pro větrotěsné napojení je nutné, aby byl přesah minimálně 10 cm, svislé spoje se provádějí s přelepením páskou a pod kontralatěmi. Napojení a utěsnění prostupů se provádí pomocí pásky T-Tape EXTRA. Ke konstrukci se membrána připevňuje vertikálními kontralatěmi v osové vzdálenosti max. 120 cm nebo pomocí talířových hmoždinek v rozponu 65x65 cm.

 

Přednosti Difbar Facade 210 UV Plus

  • se spojovací páskou
  • odvádí vodní páry z konstrukce
  • výborná vzduchotěsnost
  • vysoká odolnost
  • výjimečná UV ochrana

 

Difbar Facade 210 UV Plus
Šířka 1,5 m
Délka 50 m / 12,5 m
UV stabilita 5000 h
Reakce na oheň B
Ekvivalent difuzní tloušťky (Sd) 0,1 m
Plošná hmotnost fólie     210 g/m2
Odolnost proti pronikání vody      W1
Pevnost v tahu podélná/příčná 380/420 N/5cm
Tažnost podélná/příčná  40 % / 55 %
Odolnost proti protržení podélná/příčná 220/210 N
Ohebnost při nízkých teplotách - 30 °C

Příslušenství4

Příslušenství4