Geotextilie Geotex

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

Původní cena 1 712 Kč. Ušetříte 17% (291 Kč) od 1 421 Kč
role

Geotextilie Geotex je vyrobená z mechanicky vyztuženého netkaného materiálu z nekonečných polyesterových vláken a využívá se ve stavebnictví i zahradnictví. Zastává separační, drenážní, ochrannou a filtrační funkci. Více

Výrobce: CovernitKód produktu: 9147 Doprava a platba

Geotextilie Geotex je vyrobená z mechanicky vyztuženého netkaného materiálu z nekonečných polyesterových vláken. Díky tomuto kvalitnímu materiálu disponuje vysokou pevností  v tahu a všestranným použitím. Hojně se používá ve stavebnictví u základových, zemních i střešních konstrukcí, izolací a odvodnění staveb, ale i v zahradnickém sektoru, kde stabilizuje půdu, zlepšuje odvodnění a filtraci ploch či slouží k oddělení kameniva a zeminy.

 

Výhodou této geotextilie je vysoká adaptivita k jednotlivým druhům podloží a také multifunkčnost. Kromě separační, drenážní a filtrační funkce může zastávat i funkci ochrannou, např. ochrana izolace před porušením přisypávanou zeminou. Velmi významná je filtrační schopnost, především díky bránění pohybu částeček zeminy, které by mohly znehodnotit horní vrstvy, což významně prodlužuje životnost drenážních systémůGeotextilie je prodávána po rolích o šířce 2 m, délce 50 m a několika různých gramážích.

 

Přednosti Geotextilie Geotex

  • vysoká pevnost
  • všestranné použití
  • z kvalitního materiálu
  • filtrační, drenážní, separační a ochranná funkce
  • schopnost adaptace na jednotlivé druhy podloží

 

Geotextilie Geotex
Materiál              mechanicky vyztužená PET vlákna
Rozměr 2 x 50 m
Plošná hmotnost 150 / 200 / 300 / 400 / 500 g/m2

 

Příslušenství3

Příslušenství3