Hrotový pás proti ptákům

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

Původní cena 102 Kč. Ušetříte 17% (17 Kč) 85 Kč
ks

Hrotový pás proti ptákům zabraňuje ptactvu hnízdit, usedat, znečišťovat fasádu a stavební konstrukce, aniž by jej poranil. Systém se skládá z UV stabilizovaného polykarbonátu s pružnými hroty z nerezové oceli. Více

Výrobce: CovernitKód produktu: 9520 Doprava a platba

Hrotový pás proti ptákům zabraňuje ptactvu hnízdit, usedat, znečišťovat fasádu a stavební konstrukce, aniž by jej poranil. Systém se skládá z UV stabilizovaného polykarbonátu s pružnými hroty z nerezové oceli. Každý kus je opatřen zámky tak, aby bylo možné vytvořit průběžný pás potřebné délky. Hroty jsou pevně zalisovány a celý systém je opatřen otvory pro snadné ukotvení. Použít lze na veškeré stavební plochy, které chceme ochránit, například venkovní kamery, římsy, atiky, parapety či podloubí. K dispozici jsou dvě varianty, varianta B s hroty dlouhými 10 cm a jednoduchým systémem hrotů a varianta C, u které jsou hroty dlouhé 14 cm a překrývají se. Obě varianty jsou dlouhé 34 cm.

 

Přednosti Hhrotového pásu proti ptákům

  • jednoduchá montáž a lehká konstrukce
  • dlouhá životnost a nízké údržbovost
  • použitelný na všechny stavební plochy
  • otvory pro ukotvení
  • UV stabilní

 

Montáž Hrotového pásu

Na očištěnou a suchou plochu můžeme jednotlivé pásy buďto lepit oboustranně silně lepicí butylkaučukovou páskou nebo jiným spojovacím lepidlem anebo nakotvit pomocí hmoždinek do podkladu. Ideální řešení je nalepit a poté ještě přikotvit. Aby ochrana byla skutečné účinná, musí být pokryta hrotovým systémem celá délka zamýšlené plochy.

Příslušenství1

Příslušenství1