Automatický otvírač pro střešní okna Covernit UNI

Varianta neexistuje

1 062 Kč
ks

Univerzální automatický otvírač pro střešní okna Covernit slouží k regulaci teploty v zahradních sklenících a pařeništích. Otevírač je kompatibilní se všemi skleníky v naší nabídce. Více

Výrobce: CovernitKód produktu: 8901 Doprava a platba

Automatický otevírač střešních oken pro polykarbonátové zahradní skleníky se objevil v naší nabídce. Otevírač lze použít i pro pařeniště Covertec. Slouží jako náhrada ručního otevírání. Píst otvírače funguje na bázi tepelné roztažnosti - se zvyšující se teplotou ve skleníku se kapalina ve válci ohřívá a vytlačuje píst, který posunuje pákou a otevírá okno. Když teplota klesá, střešní okno se automaticky zavírá. Zabraňuje přehřátí skleníku v parném létě a chrání rostliny před chladným počasím v noci nebo chladnějších dnech. Otvírání lze seřídit v rozmezí teplot 16°C až 25°C.

 

UPOZORNĚNÍ: Válec automatického otvírače s pístem je nutné v zimních měsících demontovat. Písty neodolávají dlouhodobému mrazu. Uskladněte je na suchém místě při minimální teplotě 5°C. Před opakovanou montáží je nutné pístní tyč promazat vazelínou - musí se hladce pohybovat v pístním válci.

 

Přednosti Automatického otevírače skleníkového okna

  • funguje na tepelné roztažitosti 
  • náhrada ručního otevírání
  • zabraňuje přehřátí ve skleníku 
  • použití i pro pařeniště

 

Automatický otevírač skleníkového okna
materiál kov
rozměry 380 x 95 x 50 mm
množství ks v balení 1 ks
hmotnost 2 kg / ks
barva stříbrná