Zahradní skleník z polykarbonátu Classic Mini

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Mini

od 10 529 Kč
ks

Zahradní skleník z polykarbonátu Classic Mini o šířce 2 m disponuje vysokou kvalitou a odolností. Díky robustní konstrukci a UV odolným polykarbonátovým deskám poskytuje ideální podmínky pro růst rostlin. Více

Výrobce: CovernitKód produktu: 11458 Doprava a platba

Zahradní skleník z polykarbonátu Classic Mini je jedinečný skleník o šířce 2 m, který vyniká především svou vysokou kvalitou a odolností. Díky skvělým tepelněizolačním vlastnostem poskytuje ideální podmínky pro teplomilné rostliny. Konstrukce skleníku je vyrobena z bezúdržbových ocelových profilů o tloušťce 1 mm se zesílenou vrstvou zinkového nátěru (275 g/m2), ten poskytuje dlouhodobou ochranu před korozí a zajišťuje tak dlouhodobou životnost. Opláštění je tvořeno UV odolným dutinkovým polykarbonátem o tloušťce 4 mm. Obloukový tvar skleníku v kombinaci s robustní konstrukcí skvěle odolává větru i sněhové zátěžiSkleník není třeba kotvit na betonové základy, je totiž dodáván s bezúdržbovým základovým rámem, který zajišťuje stabilní ukotvení skleníku k zemi. 

 

Čelo skleníku je osazeno dělenými dveřmi, které umožňují otevírat horní okénko, v zadním stěne se poté nachází ventilační okno, které napomáhá efektivnímu větráníKe střešnímu ventilačnímu oknu je možné dokoupit automatický otvírač, který bude sám střešní okno obsluhovat, dle aktuální teploty ve skleníku. Balení obsahuje pozinkované profily pro sestavení konstrukce, dutinkový polykarbonát, montážní prvky a podrobný montážní návod.

 

Přednosti Zahradního skleníku z polykarbonátu Classic Mini

  • robustní konstrukce
  • šířka 2 metry
  • odolnost vůči povětrnostním vlivům
  • zesílená vrstva zinku (275 g/m2)
  • montáž bez nutnosti stavby betonového základu
  • UV odolný dutinkový polykarbonát 
  • závěsné očko s poutkem
  • možnost zprůchodnění

 

Vybírat lze z více druhů skleníků, jako je například zahradní skleník z polykarbonátu Classic a Baltik, které představují prostorné a odolné skleníky obloukového typu. Skvělou volbou může být i zahradní skleník z polykarbonátu House, známý svým elegantním sedlovým tvarem konstrukce. Dále je možné zakoupit zahradní skleník z polykarbonátu Standard, ve kterém lze pěstovat mnohem vyšší rostliny než v běžném skleníku, a to díky netypickému tvaru lomeného oblouku. Nepostradatelnou součástí je příslušenství, mezi které patří polička pro zahradní skleníky Covernit či vyvýšený záhon do skleníků. Praktické a účinné je také kapkové zavlažování pro skleníky Drop, které představuje moderní a zároveň nejlevnější způsob závlahy ve sklenících. Pro zábránění růstu plevele slouží tkaná mulčovací textílie s pruhy, která nabízí široké spektrum uplatnění.

 

Montáž Zahradního skleníku Classic Mini

Na zahradní skleníky je poskytována záruka 10 let na polykarbonát a 3 roky na kostru skleníku. Zahradní skleník je dodáván jako stavebnice (pozinkované profily na stavbu konstrukce + dutinkový polykarbonát) s podrobným montážním návodem. Na samotnou stavbu skleníku doporučujeme rezervovat si alespoň 2 dny. Stavba není technicky náročná a zvládne ji téměř každý, avšak vzhledem k robustnosti konstrukce a především pak množství šroubů vyžaduje relativně více času.

 

Zahradní skleník z polykarbonátu Classic Mini
Materiál zasklení Classic Mini dutinkový polykarbonát 4 mm
Kostra skleníku profilovaná pozinkovaná ocel 1 mm
Povrchová úprava zesílená vrstva zinku 275 g/m2
Délka 2 / 4 m
Šířka 2 m
Výška 2,1 m
UV ochrana ano
Dveře čelní  1x
Větrací okénko čelní 2x 
Těsnící profil  ano
Tvar obloukový

Příslušenství1

Alternativní produkty5