Pozinkovaný žlabový hák PVC 75 mm

-7%
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
antracit hnědá

Původní cena 85 Kč. Ušetříte 7% (6 Kč) 79 Kč
ks

Pozinkovaný žlabový hák PVC 75 mm určený pro okapový systém 75 / 60 mm, je odolný vůči UV záření a korozi, bezúdržbový, barvostálý a jeho montáž je velice jednoduchá. Více

Výrobce: CovernitKód produktu: 9577 Doprava a platba

Pozinkovaný žlabový hák PVC 75 mm je hák určený pro okapový systém 75 / 60 mm a je kompatibilní s dalšími okapovými komponenty značky Covernit ze systému 75 / 60 mm. Háky jsou odolné vůči UV záření a korozibezúdržbové, barvostálé a jejich montáž je velice jednoduchá. Pozinkovaný hák slouží k instalaci na svislé okapové prkno, kde následně podpírá okapový žlab. Háky se v rozteči maximálně 60 cm od sebe šroubují ve spádu minimálně 3 % (3 cm na 10 m). Jsou vyrobené z žárově pozinkovaného ocelového plechu, což zajišťuje jejich odolnost a dlouhou živostnost.

 

Tento okapový sytém je velice oblíbený, protože nabízí dokonalé odvodnění střechy, výbornou kvalitu, funkčnost a moderní design. Jednotlivé komponenty systému se snadno spojují bez nutnosti lepení či šroubování a lze lehce zkrátit jejich délku. Veškeré části jsou vyrobeny z velmi kvalitního koextrudovaného PVC. Povrch okapů je tvořen speciální vrstvou z polymetakrylátu (PMMA), čímž je zaručena ochrana před UV zářením a tím i dlouhá životnost a barevná stálost. Okapové systémy z koextrudovaného PVC vynikají svou výbornou pevností, bezúdržbovostí a jednoduchostí montáže.

 

Přednosti Pozinkovaného žlabového háku PVC

  • jednoduchá montáž
  • barevná stálost
  • odolný vůči UV záření
  • odolnost vůči hnilobám a korozi
  • ideální pro další využití dešťové vody