Nopová fólie Maxistud T20 Garden

-7%
Varianta neexistuje

Původní cena 4 640 Kč. Ušetříte 7% (325 Kč) 4 315 Kč
role

Nopová fólie Maxistud T20 Garden je ideálním řešením pro zelené střechy. S perforovanou strukturou a 20mm nopy poskytuje optimální drenáž a udržuje vlhkost pro zdravý růst rostlin. Navíc je odolná vůči tlení, chemikáliím a plísním. Více

Výrobce: CovernitKód produktu: 9018 Doprava a platba

Nopová fólie Maxistud T20 Garden je velmi kvalitní fólie z vysokohustotního polyethylenu (HDPE), navržená speciálně pro použití jako drenážní a hydroakumulační vrstva na zelené střechy. Díky perforované struktuře a výšce nopů 20 mm poskytuje ideální podklad pro drenáž a udržení potřebného množství vlhkosti pro zdravý růst rostlin. Svými vlastnostmi se tato fólie vynikajícím způsobem osvědčuje i v náročných stavebních aplikacích. Dokáže efektivně odvádět nadbytečnou vodu a zůstává odolná vůči tlení, chemikáliím, plísním i bakteriím. Je také schopna zachovat čistotu pitné vody.

 

Montáž Nopové fólie

Fólie se pokládá výhradně s otvory nopů směrem nahoru, aby se v nich mohla akumulovat voda. Nopová fólie se pokládá s přesahem 1 až 2 řady nopů pro zabránění úniku nejjemnějších částic z podkladové vrstvy. Jednotlivé pásy nopové fólie lze spojovat pomocí speciální vodotěsné butylkaučukové pásky. Na nopovou fólii je vhodné umístit geotextilii, která slouží k filtraci a zabraňuje vymývání substrátu. Nad tuto vrstvu se poté aplikuje vrstva substrátu s rostlinami.

Přednosti Nopové fólie Maxistud T20 Garden

  • z kvalitního HDPE
  • odolnost vůči tlení, chemikáliím, plísním a bakteriím
  • zachovává čistotu pitné vody
  • odvádí přebytečnou vodu
  • jednoduchá a rychlá montáž

 

Nopová fólie Maxistud T20 Garden
Rozměr 20 x 2 m
Výška nopu 20 mm
Počet nopů 400 ks / m2
Materiál poly­ethy­len (HDPE)       
Plošná hmotnost 800 g / m2
Pevnost v tlaku 130 kN / m2
Tepelný rozsah použití od - 40°C do 80°C
Barva černá