Nopová fólie Maxistud T60 Garden

-7%
Varianta neexistuje
2,05 x 1,05 m

Původní cena 976 Kč. Ušetříte 7% (68 Kč) 908 Kč
řez

Nopová fólie Maxistud T60 Garden je tím nejlepším řešením pro zelené střechy. Díky perforované struktuře a 60 mm vysokým nopům poskytuje bezkonkurenční drenáž a udržuje správnou vlhkost pro zdravý růst rostlin. Více

Výrobce: CovernitKód produktu: 11088 Doprava a platba

Nopová fólie Maxistud T60 Garden je vysoce kvalitní fólie z vysokohustotního polyethylenu (HDPE), navržená speciálně pro použití jako drenážní a hydroakumulační vrstva na zelené střechy. Díky perforované struktuře, extrémní odolnosti a výšce nopů 60 mm poskytuje ideální podklad pro drenáž a udržení potřebného množství vlhkosti pro zdravý růst rostlin. Svými vlastnostmi se tato fólie vynikajícím způsobem osvědčuje i ve velmi náročných stavebních aplikacích. Dokáže efektivně odvádět nadbytečnou vodu a zůstává odolná vůči tlení, chemikáliím, plísním i bakteriím. Je také schopna zachovat čistotu pitné vody.

 

Montáž Nopové fólie

Fólie se pokládá výhradně s otvory nopů směrem nahoru, aby se v nich mohla akumulovat voda. Nopová fólie se pokládá s přesahem 1 až 2 řady nopů pro zabránění úniku nejjemnějších částic z podkladové vrstvy. Jednotlivé pásy nopové fólie lze spojovat pomocí speciální vodotěsné butylkaučukové pásky. Na nopovou fólii je vhodné umístit geotextilii, která slouží k filtraci a zabraňuje vymývání substrátu. Nad tuto vrstvu se poté aplikuje vrstva substrátu s rostlinami.

Přednosti Nopové fólie Maxistud T60 Garden

  • z vysoce kvalitního HDPE
  • extrémně odolná
  • odolnost vůči tlení, chemikáliím, plísním a bakteriím
  • efektivně odvádí přebytečnou vodu
  • jednoduchá a rychlá montáž

 

Nopová fólie Maxistud T60 Garden
Rozměr 2,05 x 1,05 m
Výška nopu 60 mm
Počet nopů 128 ks
Materiál poly­ethy­len (HDPE)       
Plošná hmotnost 2600 g / m2
Pevnost v tlaku 450 kN / m2
Tepelný rozsah použití od - 40°C do 80°C
Barva černá