Podkladní hranol WPC Technodeck

-2%
Varianta neexistuje
40 x 30 x 2200 mm

Původní cena 193 Kč. Ušetříte 2% (4 Kč) 189 Kč
ks

Podkladní hranol určený pro pokládku WPC prken Technodeck. Disponuje odolností vůči mechanické zátěži, houbám a plísním. Více

Výrobce: CovernitKód produktu: 9113 Doprava a platba

Podkladní hranol WPC Technodeck je vyroben z odolného dřevoplastu (přírodní dřevěná vlákna 60 % + polypropylen 40 %) a slouží k vytvoření podkladního roštu pro instalaci WPC terasových prken Technodeck. Mezi výhody tohoto materiálu patří především vysoká odolnost vůči mechanické zátěži a houbám i plísním a nízká potřeba údržby a tím pádem i dlouhá životnost. Rozměry podkladního hranolu jsou 40 mm x 30 mm a délka 2200 mm.

 

Montáž Podkladního hranolu

Hranoly se pokládají na zhutněnou vrstvu štěrku, starou terasu, betonovou desku nebo bodové základy (př. terče). Je nutné vyvrtat díru, do které se vloží hmoždinka tak, aby nepřesahovala ven. K vlastnímu připevnění se poté používají nerezové šrouby, u těch je nutné, aby hlava byla zapuštěná a srovnaná s povrchem. Před upevněním šroubu je nutné předvrtat do hranolů díry, aby nedocházelo k poškození materiálu. Pro dodatečnou protiskluzovou a kročejovou izolaci lze pod podkladové hranoly použít protihlukové podložky. Vzdálenost jednotlivých hranolů nesmí být větší než 35 cm. Průměrná spotřeba je 2,85 bm na mterasy. Na takto připravený rošt se poté pomocí montážních sad připevňují terasová prkna.

 

Přednosti Podkladního hranolu WPC Technodeck

  • vysoká odolnost
  • z kvalitního dřevoplastu
  • nízká potřeba údržby
  • dlouhá životnost

 

Podkladní hranol WPC Technodeck
Materiál             60 % dřevo, 40 % PP
Rozměr 40 x 30 mm
Délka 2200 mm